ايرنا/ فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در حکمي سرتيپ دوم پاسدار" منوچهر امان‌اللهي" به سمت فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري منصوب کردند.

حجت‌الاسلام محمدعلي نکونام، نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري  و امام جمعه شهرکرد، با اشاره به فعاليت و وظيفه کارکنان نيروي انتظامي در برقرار نظم و امنيت در جامعه گفت: نيروي انتظامي در کشور علاوه بر تامين نظم و امنيت به دنبال خدمت‌رساني بي منت به مردم است.
حجت‌الاسلام محمدعلي نکونام روز دوشنبه در آيين معارفه فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري افزود: با توجه به مشکلات اقتصادي مانند برخي تخلفات اقتصادي، اختلاس‌ها و به جان بيت‌المال افتادن‌ها در کشور از سوي برخي از اخلالگران، براي مقابله با اين مشکلات روحيه شهادت طلبي، ايمان و صلابت مي‌طلبد که روحيه در بين کارکنان خدوم نيروي نظامي و انتظامي کشور مشهود است.
وي با اشاره به شهادت امام سجاد(ع) افزود: همه بايد در جامعه در عرضه نظم آفريني سهيم باشيم و مروج دين الهي در جامعه باشيم.
وي به برخي دسيسه‌هاي دشمن براي براندازي کشور و نظام اسلامي در جهان اشاره کرد و گفت: مردم ولايت‌مدار بايد براي مقابله با اين دسيسه‌ها خودشان نشان دهند که در زير پرچم ولايت فقيه در مقابل دشمنان تا پاي جان خواهد ايستاد و به دشمن اجازه نخواهد داد که دسيسه خود را در کشور عملياتي کند.
در آيين معارفه فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري از تلاش چهارساله سردار غلامعباس غلامزاده تقدير شد و سرتيپ دوم پاسدار منوچهر امان‌اللهي با حکم فرمانده انتظامي کشور به عنوان فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري معرفي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان چهارمحال و بختياري را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday