فارس/ مدير نظارت و اعتبار بخشي معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکي همدان از بازداشت فردي خبر داد که بر اساس شکايت يکي از شهروندان مدعي بود که بيماري‌هاي عفوني و مزمن را درمان مي‌کند.

محمد کريمي، مدير نظارت و اعتبار بخشي معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکي همدان از بازداشت يک پزشک قلابي در همدان خبر داد و اظهار کرد: يک فرد در منزل مسکوني خود اقدام به پذيرش، معاينه و درمان مراجعين مي‌کرد که با پيگيري‌هاي صورت گرفته بازداشت شد.
وي با بيان اينکه اين پزشک قلابي طب سنتي با طبابت بيماران و با تجويز گياهان دارويي، مبالغ زيادي از شهروندان دريافت مي‌کرد، گفت: او براي درمان بيماري عفوني هيدرآدنيت چرکي فرد شاکي، ۱۰۰ ميليون ريال دريافت کرده بود.
مدير نظارت و اعتبار بخشي معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکي همدان با بيان اينکه صلاحيت حرفه‌اي پزشکان از طريق سازمان نظام پزشکي تأييد مي‌شود، عنوان کرد: چنانچه همشهريان از اين متهم که در ميدان شاهد ۱۲ متري ولايت اقدام به طبابت مي‌کرد شکايتي دال بر درمان غير قانوني دارند و مورد سواستفاده مالي قرار گرفته‌اند با ارائه مستندات به معاونت درمان مراجعه کنند.
وي خاطرنشان کرد: شاکيان مي‌توانند به چهار راه خواجه رشيد ساختمان شماره دو معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکي بخش مديريت نظارت بر درمان مراجعه کنند تا به امور آنها رسيدگي شود.
کريمي از هموطنان خواست براي دريافت خدمات پزشکي به مراکز مورد تأييد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي مراجعه و هرگونه موارد مشکوک را از طريق مراجع مربوطه يعني دانشگاه علوم پزشکي و نظام پزشکي پيگيري کنند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان همدان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today