باشگاه خبرنگاران/ جانشين انتظامي استان ايلام با هشدار به اراذل و اوباش و سلب کنندگان امنيت اجتماعي مردم، گفت : ۵۵ نفر مخلان نظم و امنيت دستگير و جهت سيرمراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شده اند.

سرهنگ شهاب عزيززاده، جانشين انتظامي استان ايلام اظهار داشت: اراذل و اوباش بايستي بدانند با اقداماتي که انجام مي‌دهند نه تنها در دل مردم جايگاهي ندارند بلکه پليس در راستاي مطالبه به حق مردم، در صورت مشاهده هنجارشکني آنان برابر قانون و با شدت برخورد خواهد کرد.
او با بيان اينکه طرح مقابله با اراذل و اوباش از نيمه دوم شهريورماه سال جاري اجرايي شده است، افزود: درمدت اجراي اين طرح، تعداد ۵۵ نفر دستگير و جهت سيرمراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شده اند.
جانشين انتظامي استان ايلام يادآور شد: به افرادي که قصد شرارت دارند هشدار مي‌دهيم که پليس با قاطعيت لازم و تمام اختيارات قانوني خود، با آن‌ها برخورد مي‌کند.
سرهنگ عزيززاده با اشاره به اينکه اين طرح نيز در چندماه گذشته در دستور کار پليس بوده و در آينده نيز استمرار خواهد داشت گفت: نيروي انتظامي استان با تاسي از فرمايشات مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، در کنار رافت اسلامي، با اقتدار در مقابل هرکس که بخواهد آرامش و آسايش مردم شريف استان را بر هم بزند مي‌ايستد.
جانشين انتظامي استان ايلام با تاکيد بر نقش دستگاه‌هاي مختلف، و همکاري شهروندان در اجراي اين طرح افزود: شهروندان مي‌توانند هرگونه تحرکات مشکوک و مخاطره‌آميز اراذل و اوباش سطح استان را از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان ايلام را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر ايلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرين خبر ايلام در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today