پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتطامي استان لرستان ازدستگيري سارق خودروهاي مسافرکش بين شهري با 20 فقره سرقت در شهرستان دورود خبر داد.

سردار حاجي محمد مهديان نسب، فرمانده انتطامي استان لرستان گفت: در پي چندين فقره سرقت از خودروهاي مسافرکش بين شهري در سطح شهرستان دورود، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس قرارگرفت.
وي افزود: ماموران با تشکيل اکيپ هاي ويژه و اقدامات اطلاعاتي سارق مورد نظر را در سطح شهرستان دورود شناسايي و دستگير کردند.
اين مقام ارشد انتظامي استان با اشاره به اينکه ماموران با تشکيل اکيپ هاي ويژه و اقدامات اطلاعاتي متهم مورد نظر را در دورود شناسايي و دستگير کردند، اظهار داشت: سارق با دربست گرفتن خودروهاي مسافرکش بين شهري پس از رسيدن به محل هاي خلوت با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت گوشي موبايل، وسايل داخل خودرو و وجه نقد رانندگان مي کرد.
فرمانده انتظامي لرستان تصريح کرد: متهم در تحقيقات صورت گرفته و مواجه شدن با دلايل و مستندات پليس به 20 فقره سرقت به عنف از رانندگان بين شهري اعتراف و تعدادي از مال باختگان شناسايي شدند.
سردار مهديان نسب در پايان با توصيه به رانندگان مسافرکش گفت: رانندگان در سوارکردن مسافران بين شهري بايستي نهايت دقت را بکنند و از سوارکردن مسافراني که  کرايه غير معمول پيشنهاد مي دهند خودداري و هرگونه موارد مشکوک را به پليس 110اطلاع دهند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان لرستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today