باشگاه خبرنگاران/ دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از ابتداي شيوع کرونا تاکنون بيش از ۱۱ هزار و ۲۰۰ مبتلا به کرونا در استان شناسايي شده و ۵۴۰ نفر به علت اين بيماري جان باخته‌اند.

سعيد کشميري، دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بيان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ بيمار در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان بستري شده‌اند و اکنون تعداد بيماران بستري در اين بخش‌ها به ۳۱۹ نفر رسيد.
وي افزود: ابتلاي ۱۶۸ نفر از اين بيماران يعني کمي بيش از نيمي از بستري شدگان به کرونا قطعي است.
دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ نفر از بيماران بستري در بخش‌هاي کرونايي با حال خوب از بيمارستان مرخص شده‌اند که از اين تعداد ۲۷ نفر کرونا داشتند.
کشميري با اشاره به ثبت سه مورد فوتي جديد، عنوان کرد: دو نفر شنبه و يک نفر نيز يکشنبه فوت‌شده‌اند که آزمايش کروناي آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شد.
وي گفت: افراد فوت شده ۷۲ تا ۸۱ ساله بوده‌ و بيماري‌هاي زمينه‌اي فشارخون بالا، ديابت، چاقي شديد و سرطان داشته‌اند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي بوشهر با اشاره به اينکه اکنون ۴۶ نفر در بخش‌هاي مراقبت‌هاي ويژه بستري هستند، افزود: ۲۱ نفر از اين افراد، با کمک دستگاه تنفس مي‌کنند.
کشميري بيان کرد: از ابتداي شيوع کرونا تاکنون ۱۱ هزار و ۲۵۲ نفر در استان به کرونا مبتلا شده‌اند و ۵۴۰ نفر به علت اين بيماري جان باخته‌اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday