پايگاه خبري پليس/ با هوشياري ماموران انتظامي شهرستان جاسک دو دستگاه غلطک قاچاق به ارزش 20 ميليارد ريال شناسايي و توقيف شد.

سردار غلامرضا جعفري، فرمانده انتظامي استان هرمزگان اظهار داشت: در راستاي مقابله با ورود کالاي ترانزيتي و قاچاق، مأموران ايست و بازرسي سه راهي جاسک، حين کنترل محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه کاميون کمرشکن که قصد انتقال دو دستگاه غلطک را داشت مشکوک شده و دستور ايست صادر کردند.
وي افزود: در بررسي دقيق مدارک ارائه شده از سوي راننده کاميون مشخص شد، محموله فاقد مدارک قانوني است که در اين رابطه دو دستگاه غلطک قاچاق کشف و کاميون مورد نظر به پارکينگ منتقل شد.
فرمانده انتظامي استان هرمزگان، ارزش اين محموله را بنا به نظر کارشناسان 20 ميليارد ريال عنوان و بيان کرد: در اين رابطه راننده خودرو دستگير و با تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.
وي با تأکيد بر عزم جدي پليس در برخورد با قاچاق کالا و ارز  از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مجرمانه توسط قاچاقچيان، مراتب را از طريق تلفن 110 اطلاع دهند تا در کمترين زمان ممکن نسبت به دستگيري مجرمان اقدام شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today