پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: در علميات مسلحانه و مشترک با پليس سيستان و بلوچستان 911 کيلوگرم ترياک کشف و 4 قاچاقچي موادمخدر به هلاکت رسيدند.

سردار عبدالله حسني، فرمانده انتظامي استان سمنان اظهار داشت: با اقدامات و پيگيري هاي تخصصي و اطلاعاتي ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان سمنان، سرنخ هايي از انتقال يک محموله سنگين مواد در شرق کشور به دست آمد.

وي افزود: پس از بررسي هاي دقيق و فني ماموران مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و تجميع اطلاعات به دست آمده، هماهنگي‌هاي لازم با پليس سيستان و بلوچستان براي اجراي عمليات صورت گرفت.

فرمانده انتظامي استان سمنان با اشاره به هدايت اطلاعاتي و لحظه به لحظه تيم هاي عملياتي از سوي ماموران کارکشته پليس مبارزه با موادمخدر استان سمنان، تصريح کرد: سوداگران مرگ که با دو دستگاه سواري اين محموله را حمل مي کردند در ميدان امام حسين(ع) شهرستان ايرانشهر، شناسايي شدند.

سردار حسني ادامه داد: قاچاقچيان به محض مشاهده پليس اقدام به تيراندازي به سمت ماموران کردند که با واکنشي به هنگام و مناسب از سوي ماموران انتظامي مواجه شدند، در اين درگيري مسلحانه و سنگين، با شليک دقيق ماموران انتظامي هر چهار قاچاقچي مواد به هلاکت رسيدند.

وي از کشف 911 کيلوگرم ترياک در بازرسي از خودروهاي سوداگران مرگ خبرداد و گفت: علاوه بر اين، دو دستگاه خودروي سواري توقيف و دو قبضه سلاح کلاش و تعداد قابل توجهي مهمات مربوط به آن نيز کشف شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سمنان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today