باشگاه خبرنگاران/ حسن ابن شهيدي، متخصص قلب و عروق چهارمين پزشک مدافع سلامت اصفهان است که روز گذشته پس از جدال دو هفته اي با بيماري کوويد۱۹ جان خود را از دست داد.

سيد حسن ابن شهيدي از پزشکان بازنشسته تامين اجتماعي استان اصفهان بود که در مطب و بيمارستان‌هاي خصوصي فعاليت مي‌کرد. اين پزشک متخصص دو هفته گذشته به بيماري کوويد ۱۹ مبتلا شد که متاسفانه روز گذشته در بيمارستان الزهرا(س) فوت کرد.
پيکر اين شهيد مدافع سلامت فردا طي مراسمي از مقابل بيمارستان الزهرا(س) اصفهان تشييع شده و در گلستان شهداي اين شهر خاکسپاري مي‌شود.
پيش از اين در ۱۴ شهريور ماه، دکتر نوريان متخصص مغز و اعصاب، سومين پزشک مدافع سلامت اصفهان بر اثر ابتلا به بيماري کوويد۱۹ در بيمارستان الزهرا(س) فوت کرد.
دکتر سعيد حقيقي و دکتر سيد محمد موسوي از پزشکان مدافع سلامت اصفهان نيز بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
احمد طالبي پرستار بازنشسته که به صورت داوطلبانه در بيمارستان‌هاي فيض و آيت الله کاشاني به عنوان پرستار خدمت مي‌کرد، دکتر مجيد فرهاد از پزشکان دانشگاه علوم پزشکي کاشان، علي اسد سلطاني از کارکنان بيمارستان نطنز، علي منصوري، کارمند بيمارستان عيسي بن مريم، حامد مرداني از کارکنان بخش راديولوژي بيمارستان شهيد آيت الله صدوقي، خسرو حکمت‌روش از کارکنان بخش اتاق عمل بيمارستان زهراي مرضيه(س) و احمد طالبي، پرستار بيمارستان‌هاي فيض و آيت الله کاشاني از ديگر مدافعان سلامت هستند که در ماه‌هاي گذشته در استان اصفهان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today