ايرنا/ رييس هيات سوارکاري خراسان رضوي گفت: پنجمين رويداد قهرماني پرش با اسب و دومين دوره جام همدلي و همياري هيات سوارکاري اين استان برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

محمدرضا عباس زادگان، رييس هيات سوارکاري خراسان رضوي اظهار کرد: در پايان اين مسابقات در رده سني نونهالان محمدحسين پيروزه پور بر سکوي نخست ايستاد، محمد امين روحاني دوم شد و علي کيان اکبري به مقام سوم رسيد همچنين در رده سني نوجوانان نيز مهيار اسکندري قهرمان شد عليرضا بخشي مقام دوم را کسب کرد و رومينا تحسني به مقام سوم دست يافت.
وي ادامه داد: در بخش مالکان هم، فرمين خوشندي قهرمان شد. نعمت جوان بر سکوي دوم قرار گرفت و هانيه مقدم مقام سوم را کسب کرد همچنين در رده سني بزرگسالان هم پارسا بهزاديان مقام نخست را به دست آورد بنيامين اژدر افشار مقام دوم را کسب کرد و مقداد عسکري بر سکوي سوم ايستاد.
رييس هيات سوارکاري خراسان رضوي گفت: اين مسابقات با حضور ۱۰۲ سوارکار در روزهاي ۲۶ و ۲۸ شهريور ماه در مجموعه سوارکاري کاظميان شهر طرقبه و با رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي مقابله با کرونا و با حضور رييس فدراسيون سوارکاري و مديرکل اداره ورزش و جوانان خراسان رضوي برگزار شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar