پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از انهدام یک باند آدم ربایی در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: 4 عضو این باند دستگیر شدند.

سرهنگ ناصر فرشید، فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: فردی با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: چندی پیش توسط 3 مرد و یک زن با تهدید سلاح سرد ربوده شده است و آدم ربایان با اخذ چند فقره سفته و چک و سرقت خودروی شاکی وی را رها کرده اند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: با دریافت گزارش از شاکی بلافاصله موضوع به صورت ویژه توسط مأموران پلیس آگاهی پیگیری شد و خودروی شاکی در یکی از خیابان های شهرستان بیرجند شناسایی و به صورت بلاصاحب کشف شد.
سرهنگ فرشید بیان داشت: در ادامه تحقیقات پلیس، مأموران با اقدامات فنی و پلیسی و با بررسی سرنخ های موجود به یک متهم در این رابطه مشکوک شدند و نامبرده را تحت نظر قرار دادند که با هماهنگی مقام قضائی متهم احضار و دستگیر شد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهم دستگیر شده که در ابتدا منکر هر گونه عمل مجرمانه ای بود و ارتباط خود را با این آدم ربایی تکذیب می کرد با ارائه مستندات مستدل پلیس لب به اعتراف گشود و پرده از راز این آدم ربایی برداشت.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: متهم دستگیر شده در اظهارات خود بیان داشت که با انگیزه مالی 3 نفر را اجیر کرده تا به دلیل اختلافات موجود با شاکی از وی اخاذی کنند و با طرح نقشه ای از قبل برنامه ریزی شده شاکی را ربوده و با اخذ چند سفته و چک وی را رها کرده اند.
سرهنگ فرشید با بیان اینکه با شناسایی 3 عضو دیگر این باند هر 3 متهم در عملیات غافلگیرانه و ضربتی پلیس دستگیر شدند، تصریح کرد: با معرفی اعضای این باند به مقام قضائی همه آنها روانه زندان شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today