آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 204 کیلو و 200گرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت عمده و در اوزان بالا فعالیت داشته و به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد را از عناصر اصلی قاچاق در شرق کشور تحویل گرفته و مترصد انتقال آن به وسیله یک خودرو پراید به استان های مرکزی کشور از جمله استان البرز است.
وی گفت: بلافاصله برای جلوگیری از پخش شدن مواد مخدر در استان های مسیر حرکت خودرو، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در محورهای مواصلاتی شهرستان بم مستقر شده و با رصد و پایش خودروهای عبوری در نهایت موفق به شناسایی خودرو متهم شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پس از مدتی تعقیب خودروی حامل مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه ضمن متوقف کردن خودرو، راننده آن را دستگیر کردند.
سردار "محمدیان" ادامه داد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 204 کیلو و 200 گرم تریاک کشف که پس از تکمیل پرونده به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: مواد مخدر به عنوان یک بلای خانمان سوز از مهم ترین دلایل بروز ناهنجاری های اجتماعی است و پلیس با مبارزه جدی با این معضل، قصد تزریق آرامش و امنیت به جامعه را دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday