پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک از شناسایی محل دپوی غیر مجاز دام قاچاق و کشف 92 راس گوسفند فاقد مجوز خبر داد.

حسن عبدلی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک عنوان کرد: ماموران پلیس آگاهی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با انجام اقدامات اطلاعاتی از محل دپوی احشام غیر مجاز در یکی از روستاهای "شهربابک" که از آن به عنوان مکانی امن برای نگهداری و خروج غیر قانونی دام از کشور استفاده می شد، مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از محل دپو احشام، 92 راس گوسفند فاقد مجوز قانونی را کشف و دو متهم را دستگیر کردند.
عبدلی گفت: احشام به صورت غیر مجاز از سمت استان های مرکزی به محل دپو انتقال و به منظور خروج غیر قانونی از کشور توسط چندین دستگاه خودرو سواری سبک از محل دپو بارگیری و به شهرستان های جنوبی حمل می شدند که از این طریق مقدمات خروج غیر مجاز دام ها به خارج کشور فراهم می شد؛ اما با هوشیاری پلیس ناکام ماندند.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش احشام کشف شده دو میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد شده است، از شهروندان خواست: در صورت هرگونه اطلاع در خصوص اماکن توزیع قاچاق کالا، مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar