رادیوتهران/ مهران رجبی بازیگر کشورمان درباره وضعیت جسمانی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در فیلمبرداری سریال شهید مجید شهریاری با صحنه رادیو تهران گفتگو کرد.
کرونا را باید در حد مرگ دید.

مهران رجبی درباره وضعیت جسمانی خود در پی ابتلا به کرونا گفت: در حال حاضر حال بهتری دارم؛ اما تا دیروز نفس تنگی، بی اشتهایی، درد، تب و بدن درد داشتم اما لرزش صدای من به دلیل ترس و وحشت ناشی از این بیماری است زیرا این بیماری در شب های گذشته من را نابود کرد. من فکر می کردم کرونا در حد یک سرماخوردگی پیشرفته است ولی کرونا را باید در حد مرگ دید.
کرونا یک بلای آسمانی است
وی درباره این بیماری افزود: بسیار سخت است و در طول بیماری اشتها کاهش می‌یابد، تب پایین نمی رود و با بروز تنگی نفس و تب، اکسیژن خون کم می شود که می تواند کلیه ها را از کار بیندازد و آسیب های زیان باری بر مغز وارد کند به همین دلیل کرونا را باید یک بلای آسمانی خواند.
عکس انداختن های مکرر باعث شد بیمار شوم
رجبی با اشاره به اینکه دو روز دیگر در بیمارستان بستری خواهد بود گفت: من درحال حاضر به دلیل ساخت سریالی با موضوع زندگی نامه شهید مجید شهریاری، در بیمارستان امام حسین زنجان در بخش ICU بستری هستم و فکر می‌کنم یکی از علت های ابتلا من به این بیماری، عکس گرفتن های مکرر مردم با اینجانب است که طبیعتا نمی‌توان هنگام عکس انداختن از ماسک استفاده کرد و نمی توانیم به دوستدارانمان هم بگوییم که با عکس انداختن های مکرر موجب بیماری دیگران می شویم.
در سریال شهید شهریاری، نقش پدربزرگ را برعهده دارم
بازیگر محبوب کشورمان با اشاره به اینکه در این سریال نقش پدربزرگ شهید شهریاری را بازی می کند گفت: ما از هنگام نشستن گریم بر روی صورت تا پایان فیلمبرداری نمی‌توانیم از ماسک استفاده کنیم. به ویژه اینجانب که نقش پدر بزرگ شهید شهریاری را در این سریال دارم و به دلیل گریم سنگین، مجبورم از ماسک استفاده نکنم و در نتیجه توسط عموم شناخته می‌شوم و به دنبال آن مجبور به عکس انداختن هستم و همین عکس های دانه دانه می شود چهارصد عکس که نتیجه آن ابتلا به بیمارست.
رجبی با اشاره به وضعیت بیماری اش و قرنطینه خانگی و وقفه در فیلمبرداری سکانس های مربوط به خود گفت: در حال حاضر توانایی ادامه ضبط سریال را ندارم. تهیه کننده می تواند بازیگر جایگزین برای من بگذارد که مستلزم هزینه بالایی است اما با تمهیدات کارگردان و تعویق در فیلمبرداری می توان سکانس های مربوط به من را عقب انداخت تا زمانیکه من بتوانم در صحنه حاضر شوم.
فیلم معراجیها را دوست دارم
مهران رجبی در انتهای این گفتگوی رادیویی با توجه به اینکه در هفته دفاع مقدس قرار داریم فیلم معراجی ها را فیلم مورد علاقه خود در این حوزه نامید و بر اغراق‌آمیز نبودن این فیلم تاکید کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today