تسنیم/ فرمانده انتظامی کردستان ضمن هشدار به اراذل و اوباش گفت: پلیس با هرکسی که در هرجایی از استان کردستان بخواهد برای مردم مزاحمت، شرارت و اوباش‌گری کند، به‌شدت برخورد کرده، چراکه این امر خواسته و مطالبه مردم است.

سردار علی‌ آزادی فرمانده انتظامی کردستان ضمن هشدار به اراذل و اوباش اظهار داشت: برقراری نظم و امنیت وظیفه پلیس بوده و هرکسی در هرجایی از استان کردستان بخواهد برای مردم مزاحمت، شرارت و اوباش‌گری کند، به‌شدت برخورد کرده، چراکه این امر خواسته و مطالبه مردم است.
وی با بیان اینکه مردم خواهان محیط امن توأم با آرامش هستند، گفت: پلیس خود را موظف به اجرا و تحقق خواسته‌ به‌حق مردم که همان تأمین امنیت بوده دانسته و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه در راستای مبارزه بی‌امان با اراذل و اوباش هماهنگی‌هایی در سطح کشور در رأس رئیس محترم قوه قضاییه، دادستان محترم کل کشور و سایر مقامات قضایی با سردار اشتری فرمانده محترم انتظامی انجام شده است، تصریح کرد: در سطح استانی نیز این ارتباط، تعامل و هم‌افزایی با رئیس محترم کل دادگستری و دادستان محترم مرکز کردستان، بسیج و سپاه انجام شده و به هیچ وجه اجازه عرض اندام به کسانی ‌که قصد ایجاد مزاحمت برای مردم را داشته، نخواهیم داد.
وی هشدار داد: اگر اراذل و اوباش بخواهند رویه و مسیر قبل خود را ادامه دهند، سرنوشت بد و مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود، کما اینکه خود مردم نیز اجازه عرض اندام به این یک‌سری افراد نخواهند داد.
سردار آزادی ضمن قدردانی از اینکه مردم همواره در راستای تأمین نظم و امنیت پایدار و پیشگیری از هرگونه شرارت و ناامنی، همراه و یار و یاور پلیس هستند، یادآور شد: تعداد اراذل و اوباش در کردستان نسبت به سایر استان‌های کشور کم‌تر بوده و این بیانگر فرهنگ خوب و اصیل مردمان این دیار است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online