ایرنا/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان گفت: در طرح امید که از یک ماه آینده در همدان اجرا می‌شود، مشترکان کم مصرف برق از پرداخت قبض معاف می‌شوند.

شیرزاد جمشیدی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان اظهار کرد: در این طرح مشترکان به سه بخش کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف دسته بندی می‌شوند.
وی اظهار داشت: بر اساس این طرح مشترکان کم مصرف، تخفیف و پاداش ۱۰۰ درصدی می‌گیرند و به طور واقعی هزینه قبض برق مصرفی آن‌ها صفر صادر شده و نیازی به پرداخت هزینه برق ندارند.
جمشیدی عنوان کرد: در همدان نزدیک به ۶۰۰ هزار مشترک خانگی فعال هستند که از این تعداد بر اساس آخرین آمار ۱۸۱ هزار مشترک کم مصرف، نزدیک به ۵۰ هزار مشترک پر مصرف و ۳۷۰ هزار مشترک خوش مصرف داریم.
وی بیان کرد: با توجه به ارزیابی صورت گرفته، بیشترین کاهش در بین مشترکان خوش مصرف است، آن‌ها می‌توانند با مدیریت مصرف خود و به ازای هرکیلو وات مصرف برق، از پاداش ما بهره‌مند شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان گفت: هدف از اجرای این طرح مدیریت مشترکان پر مصرف است، تا آن‌ها در دسته مشترکان خوش مصرف قرار بگیرند.
وی ادامه داد: با اجرای این طرح کمک زیادی به کاهش گازهای گلخانه‌ای و جلوگیری از افزایش نیروگاه‌های برق می‌شود.
جمشیدی اظهار داشت: کاهش ۱۰ درصدی میزان مصرف برق استان و همچنین تامین برق در روزهای پیک مصرف، از دیگر مزیت‌های اجرای این طرح است.
وی بیان کرد: این طرح در مرحله بررسی است و از یک ماه آینده در این استان اجرا می‌شود.
 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today