مهر/ دیوار سنگی کوی فضیلت در شهر اهر که طی هفته دولت با اعتبار ۶ میلیارد ریالی به بهره‌برداری رسیده بود، امروز فرو ریخت و به یک واحد مسکونی خسارت وارد کرد.

امروز دیوار سنگی کوی فضیلت که در هفته دولت امسال با اعتبار بالغ‌بر ۶ میلیارد ریالی با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل امور روستایی استانداری به بهره‌برداری رسیده بود، فرو ریخت؛ این حادثه بر اساس گزارش ساکنین ساعت ۷:۴۰ صبح امروز رخ داد و به یک واحد مسکونی خسارت وارد کرد.
دیوار سنگی کوی فضیلت با هدف رفع خطر از حوادث احتمالی احداث شده بود، ولی خود منجر به حادثه شد؛ این در حالی است که ساکنین کوچه مدعی بودند که بیش از یک‌ماه می‌شود که دیوار سنگی در حال حرکت بود و مراتب را به مأموران شهرداری اهر گزارش داده بودند تا از هرگونه حوادث احتمالی جلوگیری شود.
طبق گزارش شهردار اهر در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های شهرداری اهر در هفته دولت، مشخصات پروژه‌ دیوار سنگی فضیلت به طول ۵۰ متر حجم ۱۰۰۰ مترمکعب و ارزش ریالی ۶ میلیارد اعلام کرده بود.
البته ریزش دیوار سنگی در زمانی اتفاق افتاد که تردد چندانی وجود نداشت؛ به گفته ساکنین چنانچه حادثه ریزش حوالی ظهر اتفاق می‌افتاد احتمال خسارت‌های جانی نیز وجود داشت و احتمال این‌که شهرداری اهر از احداث دوباره دیوار سنگی فضیلت صرف‌نظر کند، وجود دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today