باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی البرز گفت: تعداد ۱۲۴ کیسه ۲۵ کیلوگرمی در مجموع ۳ هزار ۱۰۰ کیلوگرم مواد اولیه پلاستیک خارجی قاچاق در نظرآباد کشف شد.

سردار  عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی البرز گفت: در پی گزارش‌هایی مبنی بر دپوی مواد اولیه ساخت پلاستیک در یک کارگاه واقع در شهرک صنعتی نظرآباد، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی البرز افزود: در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد کارگاه موردنظر محل دپو مقدار زیادی مواد اولیه ساخت پلاستیک قاچاق است، که با هماهنگی مقام قضایی ماموران به آن جا اعزام و کارگاه تولیدی را پلمپ کردند.
 سردار محمدیان گفت: در بازرسی از کارگاه تعداد ۱۲۴ کیسه ۲۵ کیلوگرمی در مجموع ۳ هزار ۱۰۰ کیلوگرم مواد اولیه پلاستیک خارجی قاچاق کشف شد.
او با اشاره به این که ارزش این محموله براساس برآورد کارشناسان ۳ میلیارد ریال برآورد شده، افزود:  در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه کالای کشف شده تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد.
فرمانده انتظامی استان البرز در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی گفت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرائم دیگری در سطح جامعه است، که مقابله با آن از اولویت‌های اصلی پلیس به شمار می‌رود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday