باشگاه خبرنگاران/ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دلگان قاتل نوجوان ۱۳ ساله دلگانی پس از چهار سال فرار دستگیر شد.

غلامرضا نورا، فرمانده انتظامی شهرستان دلگان اظهار کرد: در تاریخ دهم مهر ماه سال ۱۳۹۵ و در پی گزارش یک فقره نزاع مسلحانه منجر به قتل در یکی از محلات شهرستان دلگان بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.
وی افزود: ماموران با حضور در محل جسد نوجوان ۱۳ ساله‌ای را که بر اثر اصابت گلوله به ناحیه قفسه سینه به قتل رسیده بود، مشاهده کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان تصریح کرد: در پی تحقیقات تخصصی پلیس مشخص شد چند نفر از اهالی محل بر سر یکسری اختلافات طایفه‌ای با یکدیگر درگیر که طی آن یکی از طرفین درگیری اقدام به شلیک سلاح کلاش خود کرده و این نوجوان بی گناه را که در محل نظاره گر درگیری بوده به قتل می‌رساند.
نورا بیان کرد: بلافاصله تمامی افراد حاضر در این نزاع شناسایی و در چند عملیات دستگیر شدند، ولی با توجه به متواری بودن قاتل اصلی تلاش پلیس برای دستگیری او ادامه یافت تا اینکه چند روز قبل اخباری مبنی بر تردد مجدد او در سطح شهرستان دلگان بدست آمد.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان گفت: در نهایت با تلاش شبانه روزی پلیس و با انجام یکسری اقدامات تخصصی مخفیگاه قاتل در یکی از روستا‌های شهرستان مذکور شناسایی و متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از چهار سال فرار دستگیر شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این متهم ۵۰ ساله پس از اعتراف به جنایت ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today