باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان زابل از دستگیری یک سارق حرفه‌ای منزل با ۶ فقره سرقت و یک مالخر اموال مسروقه خبر داد.

احمد ثمره حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: در پی وقوع دو فقره سرقت منزل در سطح شهرستان زابل، شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۲ این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران در این راستا با کار شبانه روزی و رصد سارقان و اقدامات فنی توسط ماموران، در نهایت محل اختفای سارق حرفه‌ای شناسایی و متهم طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش درخیابان شهیدباقری دستگیر شد.
ثمره حسینی خاطرنشان کرد: سارق ۳۲ ساله در بازجویی‌های پلیس به ۶ فقره سرقت در شهرستان زابل و فروش اموال مسروقه به یک مالخر اعتراف، که در بازرسی از مخفیگاه این سارق، مقداری اموال مسروقه به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون ریال را کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان زابل با اشاره به دستگیری یک مالخر ۳۳ ساله و معرفی متهمان به مراجع قضایی، به همشهریان توصیه کرد؛ از نگهداری پول وزیور آلات مازاد بر نیاز داخل منزل خودداری و هنگام ترک منزل تنها به قفل کردن درب خروج اکتفا نکرده و تمامی راه‌های ورود را بسته و از قفل‌های کتابی استاندارد استفاده کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today