باشگاه خبرنگاران/ فرماندار اشنویه گفت: استفاده از ماسک توسط شهروندان نسبت به ماه‌های گذشته بیش از ۹۰ درصد کاهش یافته است.

عبدالسلام مام‌عزیزی، فرماندار اشنویه با اظهار نگرانی از عادی انگاری به وجود آمده در جامعه، ابراز کرد: طی هفته‌های گذشته، روند صعودی مبتلایان به کرونا در این شهرستان آغاز شده و اکنون ۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان این شهرستان بستری هستند.
وی اضافه کرد: از مجموع مبتلایان به بیماری کرونا در این شهرستان بیش از ۷۰ درصد را ساکنان شهر و مابقی را روستاییان تشکیل می‌دهند.
فرماندار اشنویه افزود: ماسک همچنان یکی از عوامل اصلی کاهش انتقال ویروس کرونا در جامعه است و همه مردم برای پیشگیری از این بیماری باید ضمن رعایت سایر دستورالعمل‌های بهداشتی از آن نیز استفاده کنند.
مام‌عزیزی گفت: ۲۲ مدرسه اشنویه گواهی اعتبار سلامت را دریافت کرده اند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان اشنویه نیز با بیان‌ اینکه این شهرستان در وضعیت هشدار قرار دارد، ادامه داد: در صورت بی‌توجهی مردم نسبت به این بیماری و رعایت‌نکردن پروتکل‌های بهداشتی، فاز جدیدی از این بیماری آغاز خواهد شد که پیامد آن افزایش تعداد مبتلایان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today