باشگاه خبرنگاران/ مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان گفت: ۲ دستگاه انکوباتور از سوی خیرین سلامت به بیمارستان‌های بوعلی مریوان و شهید بهشتی قروه اهدا شد.

مهدی علی مسیمر مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان ضمن تشکر از خانواده سنندجی جهت اقدام نیکوکارانه اظهار کرد: این خانواده که حاضر به ذکر نام خود نشدند با نیتی خیرخواهانه برای خیرات عزیز متوفی خود ۲ دستگاه انکوباتور جهت نگهداری کودکان نارس در nicu بخش مراقبت‌های نوزادان به بخش کودکان بیمارستان‌های بوعلی مریوان و شهید بهشتی قروه به ارزش ۷۵۰ میلیون ریال اهداء نمودند.
وی افزود: مجمع خیرین سلامت استان کردستان مراتب تقدیر و تشکر خود را به بستگان متوفی و بانیان این امر خیر تقدیم نموده و برای آنان و سایر عزیزان دخیل در این خیرات حسن ثواب، صحت، سلامتی و برای آن متوفی غفران و رحمت الهی تمنا می‌نماید.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت کردستان با بیان اینکه همدلی خیرین سلامت با مدافعان سلامت در همه عرصه‌ها تأثیر شگرفی در روحیه کادر درمان دارد، گفت: از تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها، مؤسسات خیریه و افرادی که به صورت خود جوش به مدافعان سلامت به صورت مادی و معنوی کمک کردند، قدردانی می‌کنم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online