فارس/ فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری عامل شهادت «هادی رئیسی» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فهرج در کمتر از یک ساعت و کشف ۵۸۹ کیلو و ۵۰۶ گرم مواد افیونی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج با اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله سنگینی از مواد افیونی از شهرستان فهرج مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی گفت: ماموران در روستای «علی‌آباد چاهدگال» به یک دستگاه خودرو نیسان برخورد و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که متاسفانه ستوان یکم هادی رئیسی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
ناظری بیان کرد: خودروی اشرار از محل درگیری متواری شد؛ اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد.
وی با اشاره به کشف دو قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو ۴۴۳ کیلو و ۸۰۳ گرم تریاک، ۱۱۹ کیلو و ۴۰۱ گرم حشیش، ۱۵ کیلو شیشه و ۱۱ کیلو ۳۰۰ گرم هروئین کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان گفت: پلیس کرمان با شهادت فرزندان سبزقامتش قد خم نمی‌کند، بلکه قوی‌تر می‌شود و با تمام توان با قاچاقچیان مواد افیونی مقابله می‌کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar