ایرنا/ کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان پیش‌بینی کرد: در روزهای پایانی هفته جاری، دمای روزانه نقاط مختلف این استان بین یک تا ۲ درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

روح‌الله زاهدی، کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان اظهار کرد: همزمان با آغاز فصل پاییز، به دلیل پایداری شرایط جوی، کمینه و بیشینه دمای هوای این استان تا چند روز آینده در نقاط مختلف این استان ثابت است.
وی اضافه کرد: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، در ساعت‌های بعدازظهر افزایش ابر و همراه با وزش باد موقت پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان اظهار داشت: در برخی از ساعت‌های بعد از ظهر امروز میزان وزش باد در برخی از مناطق افزایش می‌یابد.
زاهدی پیش‌بینی کرد: از روز شنبه یک سامانه آسمان همدان را فرا می گیرد و با ابرناکی هوا، در نیمه شمالی این استان فعالیت می‌کند.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اسدآباد با ۳۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بیشترین و بهار با ۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر، خنک‌ترین دمای استان را داشته‌اند.
زاهدی اظهار داشت: دمای بیشینه هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و دمای کمینه هوای این شهر ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ثبت رسیده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today