شبستان/ فرمانده انتظامی لرستان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در خرم آباد خبرداد و گفت: طی روزهای اخیر ۱۹۳ سارق دستگیر شده اند.
 
سرهنگ عباس دولتشاهی، فرمانده انتظامی لرستان اظهار داشت: جهت صیانت از نظم و امنیت جامعه طرح ارتقای امنیت اجتماعی به صورت مستمر برگزار می شود.
فرمانده انتظامی لرستان افزود: نیروی انتظامی برای برقراری و صیانت از نظم و امنیت جامعه با هرگونه بی نظمی و بی قانونی برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.
وی با اشاره به ماموریت های شبانه روزی پلیس در روزهای اخیر، بیان کرد: در پی این ماموریت ها 193 سارق دستگیر و 322 فقره سرقت در خرم آباد کشف  شده است.
سرهنگ دولتشاهی افزود: درپی وقوع برخی سرقت ها در سطح حوزه استحفاظی شهرستان، اکیپ های متشکل ازتیمهای تخصصی به منظورشناسایی ودستگیری سارقان وارد عمل شدند.
وی ادامه داد: ماموران پس از چند شبانه روز تلاش و با هماهنگی مقام قضائی موفق به شناسایی و دستگیری تعداد 193 نفر سارق شدند که پس از انتقال به مقر و انجام تحقیقات به 322 فقره سرقت اعتراف کردند.
سرهنگ دولتشاهی تصریح کرد: سارقان دستگیر شده به همراه شکات و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد افزود: ماموریت های شبانه روزی پلیس برای برقراری نظم و امنیت به صورت مستمر ادامه دارد و محیط جامعه برای افراد قانون گریز و متخلف نا امن خواهد بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today