فارس/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با بیان اینکه ۱۸ محور از ۲۲ محور مسدود شده در تالش براثر سیل بازگشایی‌شده، گفت: در پی وقوع سیل در این شهرستان به بخش راه ۵۱۴ هزار میلیون ریال خسارات واردشده است.

فریبرز مرادی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با اشاره به خسارت‌های وارد سیل به بخش زیربنایی حوزه راه در شهرستان تالش اظهار کرد: شدت بارش‌ها و وقوع سیل در شهرستان تالش ۵۱۴ هزار میلیون ریال به حوزه راه در این شهرستان خسارت وارد کرده است.
وی با بیان اینکه هشت هزار و ۷۰۰ متر از جاده در شهرستان سیل زده تالش تخریب‌شده، افزود: ۲۲ محور در تالش براثر وقوع سیل مسدود شده بود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با بیان اینکه از محورهای مسدود شده براثر وقوع سیل در تالش، ۱۸ محور بازگشایی‌شده، گفت: همچنان چهار محور راه در شهرستان سیل زده تالش مسدود هست و اکیپ‌های راهداری در تلاش هستند تا محورها رفع انسداد شوند.
مرادی با بیان اینکه ۴۳ تن از راهداران از ابتدای وقوع سیل تاکنون در منطقه تالش حضور دارند، افزود: این راهداران در قالب ۲۴ اکیپ راهداری و عملیات، فرایند بازگشایی معابر مسدود شده را بر عهده‌ دارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today