ایسنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان اینکه خوشبختانه در استان خوزستان در هیچ مدرسه‌ای ابتلا به کرونا به صورت خوشه‌ای نداشته‌ایم.

فرهاد ابول‌نژادیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ابتلای دانش‌آموزان و معلمان خوزستانی به کرونا، اظهار کرد: خوشبختانه ما در استان خوزستان در هیچ مدرسه‌ای ابتلا به کرونا به صورت خوشه‌ای نداشته‌ایم و گزارشی از ابتلای تعداد زیادی از معلمان و دانش‌آموزان در مدرسه وجود ندارد.
وی افزود: در هفته اول شهریورماه تعداد محدودی(بسیار اندک) از دانش‌آموزان و معلمان مبتلا به کرونا را داشتیم همچنان که در مشاغل دیگر نیز افراد مبتلا به کرونا وجود دارند. در هفته دوم و سوم شهریورماه نیز وضعیت اینگونه بود. پیش از بازگشایی مدارس، تعداد محدودی از دانش‌آموزان و معلمان به کرونا مبتلا شده بودند و اکنون نیز این موارد وجود دارد اما به نحوی نیست که باعث نگرانی والدین شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز عنوان کرد: در همه مشاغل و حرفه‌ها افراد مبتلا به کرونا وجود دارد و اتفاقا زنان خانه‌دار و بازنشستگان بیشترین آمار مبتلایان را به خود اختصاص داده‌اند.
ابول‌نژادیان گفت: همان طور که موارد ابتلا به کرونا بین پزشکان، کارمندان و کارگران دیده می‌شود، در کودکان و معلمان نیز وجود دارد اما اینکه مدرسه‌ای مرکز آلودگی باشد، خوشبختانه در استان خوزستان گزارشی در این خصوص نداشتیم و عموما ابتلا در خانواده‌ها صورت گرفته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today