فارس/ رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۳۸۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری هستند.

مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در خصوص آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه، اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۳۵ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۴ هزار و  ۲۶۵ نفر رسید.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۳۸۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان پنج نفر بوده که از این تعداد سه مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.
به گفته رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، در شبانه روز گذشته دو نفر نیز در شهرستان هرسین در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
وی ادامه داد: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۵۸۲ نفر رسید.
محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۲ هزار و ۳۱۳ نفر بستری و ۱۱ هزار و ۳۴۹ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
وی گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۷۹ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۶۹ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today