نماد آخرین خبر

احتمال بارش پراکنده باران در کردستان

منبع
مهر
بروزرسانی
احتمال بارش پراکنده باران در کردستان

مهر/ مديرکل هواشناسي استان کردستان از افزايش پوشش ابر و احتمال بارش پراکنده باران از روز شنبه در اين استان خبر داد.

رحيم صديقي، مديرکل هواشناسي استان کردستان ضمن اشاره به آخرين شرايط جوي استان کردستان، اظهار کرد: بررسي آخرين نقشه‌هاي پيش بيني هواشناسي در استان کردستان نشان مي‌دهد که طي امروز جمعه شرايط جوي در اين استان پايدار خواهد بود.
وي ادامه داد: بر اساس پيش‌بيني‌هاي صورت گرفته از روز شنبه و با ورود يک موج جديد به آسمان استان کردستان احتمال بارش پراکنده باران همراه با افزايش پوشش ابر در آسمان استان دور از انتظار نخواهد.
مديرکل هواشناسي استان کردستان ضمن اشاره به عبور اين سامانه بارشي طي روز يکشنبه از آسمان استان کردستان، عنوان کرد: پيش‌بيني مي‌شود که از روز دوشنبه بار ديگر شرايط جوي در استان کردستان پايدار شود.
صديقي به وضعيت دماي هوا در استان کردستان اشاره کرد و گفت: از امروز کاهش دماي هوا در استان کردستان آغاز مي‌شود و پيش‌بيني ما اين است که تا روز يکشنبه کاهش دما به بيش از چهار درجه برسد.
وي ضمن اشاره به احتمال کاهش دما در ساعت صبح و شب در استان کردستان، افزود: با توجه به ورود جريانات شمالي به استان کردستان دماي هوا در ساعات اوليه صبح تا حدود زيادي سرد خواهد بود و به همين دليل نياز است که مردم پيش بيني‌هاي لازم را در اين زمينه داشته باشند.
پيش بيني‌هاي اداره کل هواشناسي استان کردستان نشان مي‌دهد که طي روزهاي آينده در اکثر مناطق استان از جمله شهرستان‌هاي دهگلان، ديواندره و حتي سنندج دماي هوا در سردترين ساعت به پنج درجه بالاي صفر خواهد رسيد.
همچنين اداره کل هواشناسي استان کردستان پيش‌بيني کرد که طي روزهاي آينده شهرستان سروآباد با ثبت دماي ۳۴ درجه بالاي صفر گرم‌ترين نقطه استان کردستان خواهد بود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کردستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online