نماد آخرین خبر

مجلس حق مناطق جنگی و محروم را از آموزش‌وپرورش مطالبه می‌کند

منبع
تسنيم
بروزرسانی
مجلس حق مناطق جنگی و محروم را از آموزش‌وپرورش مطالبه می‌کند

تسنيم/ نماينده مردم رامهرمز و رامشير گفت: در جلسه با وزير آموزش و پرورش خواستار پيگيري اختصاص حق مناطق جنگي و مناطق محروم براي شهرستان‌هاي بي‌بهره از اين امتياز شديم.

ابراهيم متينيان، نماينده مردم رامهرمز و رامشير با اشاره به جلسه نمايندگان خوزستان با وزير آموزش و پروزش، اظهار داشت: در بخش آموزش و پرورش خوزستان کاستي‌هاي زيادي وجود دارد که وزير قول مساعد در رفع آنها را داد.
وي افزود: ‌مسئله پرداخت حقوق اضافه‌کاري فرهنگيان باتوجه به شرايط خاص اقتصادي از مواردي است که لازم است با اولويت پيگيري شود.
نماينده مردم رامهرمز و رامشير گفت:‌ همچنين در اين نشست اجراي طرح طبقه‌بندي فرهنگيان و نيروي‌هاي خدماتي در دستور کار قرار گرفت.
وي در ادامه بيان کرد: ‌از وزير آموزش و پرورش خواستار پيگيري اختصاص حق مناطق جنگي و مناطق محروم براي شهرستان‌هايي که هنوز از اين امتياز بي‌بهره هستند، شديم.
متينيان با اشاره به مشکلات معلمان حق‌التدريسي و نهضتي و پيش‌دبستاني گفت: از ديگر مصوبات اين جلسه حل مشکلات معلمان حق‌التدريسي و نهضتي‌ها و پيش‌دبستاني، بوده است. همچنين بنا بر اين شد که تبلت براي دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار استان خوزستان خريداري شود.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today