نماد آخرین خبر

معاون استاندار: ۷۰ واحد صنعتی راکد در استان مرکزی وجود دارد

منبع
بروزرسانی
معاون استاندار: ۷۰ واحد صنعتی راکد در استان مرکزی وجود دارد

بازار/ معاون استاندار مرکزي با اشاره به اينکه در استان مرکزي ۷۰ واحد صنعتي نيمه تعطيل و راکد وجود دارد، گفت: رونق واحدهاي توليدي شعار سال را محقق مي کند.

سعيد فرخي، معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار مرکزي اظهار داشت: بدون شک با هدفگذاري هاي صورت گرفته شعار «جهش توليد» در استان به بهترين شکل محقق خواهد شد و در اين زمينه برنامه ريزي هاي مناسبي صورت گرفته است.
فرخي با اشاره به اينکه در حال حاضر در استان مرکزي ۷۰ واحد صنعتي نيمه تعطيل و راکد وجود دارد که نيازمند بررسي هستند گفت: شهرستان هاي خمين، دليجان و محلات سه شهرستاني هستند که مورد رصد قرار گرفته اند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار مرکزي  با بيان اينکه فقط در شهرستان دليجان ۶۳۰ واحد توليدي فعال است، افزود: نقش تاثير گذار دليجان در اقتصاد استان غير قابل انکار است و نهايت تلاش و تمرکز را براي رفه مشکلات واحدهاي توليدي و صنعتي راکد و نيمه فعال اين منطقه خواهيم داشت.
وي عنوان داشت: با توجه به اينکه سال جاري به نام «جهش توليد» نامگذاري شده و به همين دليل موضوع اشتغالزايي و بهبود شرايط توليد از اهميت بيشتري برخوردار شده است و با توجه به بررسي ها مهم ترين موضوعات واحدهاي راکد به تامين برق و مشکل با دستگاه هاي خدمات رسان ختم شده که با رسيدگي به آنها موارد مشکلات و معضلات حل خواهد شد.
فرخي بيان داشت: با توجه به اينکه راه‌اندازي واحدهاي جديد توليدي به زمان زياد و متعاقبا سرمايه گذاري هاي زيادي نيازمند است مي‌توان با بازگرداندن واحدهاي راکد و تعطيل به چرخه توليد در راستاي عملياتي کردن شعار سال حرکت کرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان مرکزي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر استان مرکزي در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today