باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته تعداد ۲۱۶ مورد بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.

آرش نجيمي، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان با اشاره به آمار بيماران جديد مبتلا به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: تعداد ۲۱۶ مورد بيمار جديد از افراد مشکوک به کرونا ويروس با علائم باليني در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.
وي اضافه کرد: در همين زمان تعداد ۱۸۳ نفر از بيماران مبتلا به کرونا که در ۲۲ مرکز درماني و بيمارستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل تحت مراقبت بودند با بهتر شدن وضعيت عمومي‌شان ترخيص شدند و لازم است که در قرنطينه دوره نقاهت بيماري را بگذرانند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان که آمار مبتلايان به کرونا را در روز گذشته ۲۱۲ نفر اعلام کرده بود، تصريح کرد: اکنون تعداد کل بيماراني که در شهرستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل با تشخيص کرونا بستري هستند هزار و ۳۲۶ نفر است که از اين تعداد ۲۱۵ نفر وضعيت وخيم‌تري دارند و در بخش مراقبت‌هاي ويژه و آي سي يو‌هاي مراکز درماني در حال دريافت خدمات درماني هستند.
نجيمي در خصوص اينکه در حال حاضر، بيمارستان‌هاي الزهرا، خورشيد و عيسي بن مريم مرجع بستري بيماران کرونا است، خاطرنشان کرد: آمار تعداد کل موارد مثبت ابتلا به ويروس کرونا ۸۶۴ نفر است و طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ نفر بيمار فوتي مشکوک به کرونا ويروس و ۲۰ نفر فوتي مثبت قطعي به بيماري کوويد ۱۹ در بيمارستان‌ها و مراکز درماني استان بستري شده‌اند.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today