نماد آخرین خبر

پیام معاون شهردار آمستردام به شهر دوستدار دوچرخه ایران

منبع
ايسنا
بروزرسانی
پیام معاون شهردار آمستردام به شهر دوستدار دوچرخه ایران

ايسنا/ معاون شهردار آمستردام پايتخت کشور هلند طي يک پيام ويديويي به مردم يزد «شهر دوستدار دوچرخه ايران» از تمايل خود براي تقدير از مسئولان اين شهر به خصوص شهردار شهر جهاني يزد خبر داد.

دکتر دياگر معاون شهردار آمستردام در يک پيام ويديويي به مردم يزد «شهر دوستدار دوچرخه در ايران» تبريک گفته و در اين پيام آورده است؛
سلام به مردم يزد؛ اين شهر زيبا، سبز و دوستدار دوچرخه در ايران.
چند روز پيش در حال صحبت با دوست ايراني‌ام، آقاي مرادي(حميد مرادي مشاور عالي حمل و  نقل پاک ايران) بودم که ايشان خبرهايي در مورد پيشرفت‌هايي که در چند سال اخير - از زماني که من از شهر زيباي شما ديدن کردم - در زمينه‌ي دوچرخه‌سواري و ساخت يک شهر تميز و سالم حاصل شده، به من داد.
مطلع شدم که شما دست بکارِ اقدامات جديدي از جمله مسير سريع دوچرخه‌سواري بين شهري شده‌ايد و اين که سخت مشغول راه اندازي سامانه دوچرخه اشتراکي و مسيرهاي جديد دوچرخه در سطح شهر و همين طور کمپين امروز يعني روز جهاني بدون خودرو هستيد تا اطمينان حاصل کنيد که شهروندان بيشتري در شهرتان از اين ابتکار آگاه مي‌شوند و انگيزه‌هاي بيشتري براي استفاده بيشتر از دوچرخه به جاي خودرو شکل مي گيرد.
بسيار خوشحال شدم از شنيدن اين که همه اين ابتکارات توسط آقاي شهرياري(مسئول حمل و نقل پاک شهرداري يزد)، مسئول حمل و نقل پاک شهر شما در دست اقدام است.
همچنين مايلم از شهردار شما، جناب آقاي عزيزي (شهردار شهر جهاني يزد) تقدير کنم که بسيار در تلاشند تا اطمينان حاصل کنند که تمام اين زحمات به نتيجه مي رسد تا يزد بيش از پيش به يک شهر دوستدار دوچرخه سواران و همين طور عابران پياده و افراد کم توان تبديل شود.
اميدوارم در اين روز جهاني بدون خودرو، روز بسيار خوبي داشته باشيد و برايتان تلاش بيشتر در آينده آرزو مي کنم و از شهر زيباي خودم آمستردام که همانطور که مي بينيد همچنان پر از گل و دوچرخه است، به شما درود مي فرستم و اميدوارم يک روز، وقتي همه ما بر اين وضعيت فعلي کرونا چيره شديم، بار ديگر بتوانم از شهر زيباي شما ديدن کنم چرا که هنوز يزد در ليست من قرار دارد و هنوز دوست دارم شما را ملاقات کنم و در کنار شما شاهد پيشرفت هاي جديد باشم و از زيبايي شهر لذت ببرم.
روز بسيار خوبي برايتان آرزو دارم.»

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان يزد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر يزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرين خبر يزد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today