ايرنا/ رييس هيات دووميداني آذربايجان‌غربي گفت: تيم ۹ نفره اعزامي استان به مسابقات قهرماني کشور در رده‌هاي سني نوجوانان و جوانان موفق به کسب يک مدال نقره و يک مدال برنز شد.

حسين فهيمي، رييس هيات دووميداني آذربايجان‌غربي ابراز کرد: مرحله اول رقابت هاي قهرماني باشگاه‌هاي کشور در دو بخش نوجوانان و جوانان پسر و دختر به ميزباني تهران برگزار شد و تيم آذربايجان‌غربي با ۹ نفر در اين رقابت‌ها شرکت کرد.
وي گفت: در پرتاب چکش پسران مبين کوثري با پرتاب ۴۷.۴۸ متر به مقام دوم دست يافت؛ البته در اين رشته سهند نوري پرتابگر اهل اروميه و عضو تيم پليمر خليج فارس خرم‌آباد با ۶۲.۶۹ متر مقام اول کشور را از آن خود کرد.
رييس هيات دووميداني آذربايجان‌غربي ادامه ‌داد: در رقابت نهايي دوي ۱۰۰ متر نيز محسن ياسي کندي بعد از کسب زمان ۱۱.۱۸ ثانيه با رتبه اول گروه به فينال رسيد و در اين مرحله با زمان ۱۱.۱۴ ثانيه مقام سوم را کسب کرد.
فهيمي گفت: در دوي دو هزار متر دختران نيز سپيده اسلام پرست با زمان ۱۱ دقيقه و ۵۵ ثانيه و ۸۶ صدم ثانيه به مقام ششمي دست يافت.
وي اضافه کرد: در دو مرحله مسابقات ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور، علي مرادي پرتابگر اروميه‌اي در قالب تيم دانشگاه آزاد با پرتاب‌هاي معادل ۶۲.۹۰ متر در مرحله اول و ۶۱.۲۲ متر در مرحله دوم، دو بار مقام سوم کشور را از آن خود کرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان غربي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان غربي در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today