نماد آخرین خبر

احضار فرد توهین‌کننده به مردم سمنان به دستگاه قضایی

منبع
مشرق
بروزرسانی
احضار فرد توهین‌کننده به مردم سمنان به دستگاه قضایی

مشرق/ دادستان عمومي و انقلاب مازندران با هشدار به برهم‌زنندگان انسجام و وحدت ملي گفت: فرد خاطي که به مردم شريف سمنان توهين کرده بود، به دستگاه قضايي احضار شده است.

محمد کريمي، دادستان عمومي و انقلاب مازندران با اشاره به حواشي ايجاد شده در فضاي مجازي مبني به اهانت به مردم شريف سمنان در پي مطرح شدن بحث انتقال آب مازندران به استان سمنان در قالب سد فينسک و تشويش اذهان عمومي در اين زمينه  اظهار کرد: دستور تشکيل پرونده قضايي و احضار فرد خاطي به دستگاه قضايي صادر شده است.
وي هشدار داد: در شرايطي که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي درصدد مقابله همه جانبه با ملت شريف ما هستند هرگونه اظهاراتي که به انسجام و وحدت ملي ما ضربه وارد کند، ممنوع و به‌شدت با آن برخورد مي‌شود.
کريمي ضمن هشدار به افرادي که رفتارهاي مخل وحدت دارند، تاکيد کرد: دستور احضار فرد هتاک صادر شده است و دستگاه قضايي با هر رفتاري که آرامش و انسجام عمومي را دچار خدشه کند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.
طي روزهاي گذشته فردي با انتشار ويدئويي در فضاي مجازي نسبت به مطرح شده بحث انتقال آب مازندران به سمنان در قالب سد فينسک واکنش نشان و توهين کرده بود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان سمنان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرين خبر سمنان در اينستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today