نماد آخرین خبر

استقرار جوی پایدار در گیلان؛ دمای هوا ۲ تا ۳ درجه افزایش می یابد

منبع
مهر
بروزرسانی
استقرار جوی پایدار در گیلان؛ دمای هوا ۲ تا ۳ درجه افزایش می یابد

مهر/ مدير کل هواشناسي گيلان با اشاره به پيش بيني استقرار جوي پايدار براي امروز و فردا در استان، گفت: در اين مدت دماي هوا ۲ تا ۳ درجه افزايش مي يابد.

محمد دادرس مدير کل هواشناسي گيلان با اشاره به استقرار جوي غالباً پايدار براي امروز و فردا، گفت: نقشه‌هاي هواشناسي نشان دهنده استقرار جوي پايدار در منطقه براي امروز و فردا هستند.
وي افزود: بر همين اساس براي اکثر نقاط استان گيلان آسمان آفتابي، افزايش نسبي دما به همراه افزايش ابر و وزش باد و در بعضي نقاط بارش پراکنده باران پيش بيني شده است.
دادرس در ادامه با بيان اينکه آسمان امروز استان گيلان صاف تا نيمه ابري، همراه با افزايش ابر و وزش باد پيش بيني شده است، گفت: براي روز يکشنبه نيز آسماني صاف تا نيمه ابري به تدريج با افزايش ابر و وزش باد و براي بعضي نقاط نيز بارندگي و احتمال رعد و برق پيش‌بيني شده است.
وي با اشاره به افزايش ۲ تا ۳ درجه‌اي دماي هواي استان گيلان طي امروز و فردا، ادامه داد: در شهر رشت مرکز استان گيلان نيز صاف تا نيمه ابري، همراه با افزايش نسبي دما و افزايش ابر و وزش باد و بارش پراکنده همراه خواهد بود.
دادرس با بيان اينکه دماي فعلي شهر رشت نيز ۲۹ درجه سلسيوس و بيشينه رطوبت آن نيز ۹۵ درصد است، اظهار کرد: براي امروز و فردا دريا براي انجام فعاليت‌هاي مرتبط مناسب است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان گيلان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر گيلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرين خبر گيلان در اينستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today