فارس/ فرماندار مانه و سملقان از بررسي و پيگيري خسارت احتمالي زلزله در اين شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون خسارتي بابت زمين‌لرزه مراوه تپه استان گلستان در شهرستان مانه و سملقان ايجاد نشده است.

محمودرضا معموري، فرماندار مانه و سملقان با اشاره به احساس زمين‌لرزه مراوه تپه در شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالي اظهار کرد: اين زمين‌لرزه به‌صورت طولاني و شدتي کمتر از کانون زلزله در تمامي نقاط اين شهرستان احساس شده است.
وي از پيگيري براي وقوع خسارت‌هاي احتمالي نيز خبر داد و گفت: تاکنون براساس پيگيري‌هاي انجام‌شده از منطقه گرماب شهرستان مانه وسملقان به‌عنوان نقطه هم‌مرز با استان گلستان و نزديک‌ترين منطقه به کانون زلزله، بر اساس گزارش بخشداران و دهياران هيچ‌گونه مشکلي در روستاهاي اين منطقه از شهرستان ايجاد نشده است.
فرماندار مانه و سملقان در انتها از آمادگي نيروهاي امدادي و مديريت بحران شهرستان خبر داد و گفت: نيروهاي مداد و مديريت بحران شهرستان براي هرگونه اتفاقات آتي و پيگيري آن آماده هستند.
گفتني است؛ زمين‌لرزه‌اي به بزرگي ۵.۲ ريشتر ساعت ۹ و ۱۶ دقيقه امروز مراوه تپه استان گلستان را به لرزه درآورد که اين زلزله غرب خراسان شمالي را تحت تأثير قرارداد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خراسان شمالي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خراسان شمالي در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرين خبر خراسان شمالي در اينستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today