نماد آخرین خبر

نزاع دسته جمعی در گرگان؛ ۱۰ نفر مصدوم شدند

منبع
مهر
بروزرسانی
نزاع دسته جمعی در گرگان؛ ۱۰ نفر مصدوم شدند

مهر/ فرمانده انتظامي گرگان از نزاع دسته جمعي در يکي از روستاهاي اطراف اين شهرستان و مصدوميت ۱۰ نفر خبرداد.

سرهنگ محمد شيرازي فرمانده انتظامي گرگان اظهارکرد: به دنبال اعلام مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ مبني بر درگيري دسته جمعي همراه با تيراندازي در يکي از روستاهاي اطراف گرگان، بلافاصله تيمي ويژه از ماموران انتظامي شهرستان به محل اعزام شدند.
وي افزود: با حضور پليس مشاهده شد بين چند جوان از اهالي محل درگيري شديدي رخ داده و جمعيت انبوهي هم در آن منطقه نظاره گر اين ماجرا هستند که با توجه به اهميت موضوع بلافاصله نيروهاي کمکي هم در منطقه حاضر شدند.
فرمانده انتظامي گرگان خاطرنشان کرد: با تدابير اتخاذ شده و سرعت عمل ماموران، جمعيت متفرق و در اقدامي ضربتي تعداد هفت نفر از عوامل نزاع دستگير و ۱۰ نفر از افرادي که در اين درگيري مصدوم شده بودند توسط عوامل امدادي به مراکز درمان منتقل شدند.
شيرازي با بيان اينکه حال عمومي مجروحان رضايت بخش اعلام شده است، گفت: متهمان پس از هماهنگي با مرجع قضائي براي تحقيقات بيشتر در اختيار پليس هستند.
وي با اشاره به اينکه علت اين درگيري اختلافات شخصي بوده است، تصريح کرد: پليس از ريش سفيدان و معتمدان محل انتظار دارد در چنين مواقعي با ميانجيگري و دعوت افراد به آرامش، از وقوع درگيري و اخلال در نظم عمومي جلوگيري کنند.
فرمانده انتظامي گرگان در پايان با بيان اينکه تلاش براي دستگيري ساير متهمان اين درگيري ادامه دارد، اظهار کرد: نيروي انتظامي با اقتدار و صلابت در مقابل افراد قانون شکن و مخلان امنيت جامعه ايستاده است و با اينگونه افراد برابر قانون برخورد خواهد کرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان گلستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg

آخرين خبر گلستان در اينستاگرام :
Instagram.com/golestan_today