نماد آخرین خبر

بیش از ۴۰۰ بیمار بستری مبتلا به کرونا در کرمانشاه

منبع
فارس
بروزرسانی
بیش از ۴۰۰ بیمار بستری مبتلا به کرونا در کرمانشاه

فارس/ سخنگوي ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: هم اکنون ۴۱۱ بيمار مبتلا به کرونا در مراکز درماني استان بستري هستند.

ابراهيم شکيبا، سخنگوي ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه امروز در خصوص آخرين امار مبتلايان به کرونا در استان، اظهار داشت: متاسفانه در روزها و هفته‌هاي اخير شاهد افزايش تعداد موارد بستري در استان در اثر ابتلا به کرونا هستيم.
وي ادامه داد: در شبانه‌روز گذشته ۵۱ مورد بيمار مثبت بستري مبتلا به کرونا در استان شناسايي شدند و جمع موارد مثبت بستري به ۴ هزار و ۴۰۱ نفر رسيد.
سخنگوي ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه ادامه داد: هم اکنون ۴۱۱ بيمار مبتلا به کرونا در مراکز درماني استان بستري هستند.
وي افزود: طي ۲۴ ساعت گذشته سه هم استاني ديگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست دادند و جمع موارد فوت از ابتداي اپيدمي تاکنون به ۵۹۵ نفر رسيد.
وي ادامه داد: از ابتداي شروع اپيدمي تا کنون در استان ۱۲ هزار و ۵۶۳ نفر بستري و ۱۱ هزار و ۵۶۰ نفر نيز بهبود يافته و از بيمارستان ترخيص شده‌اند.
شکيبا افزود: همچنين در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹ بيمار جديد در بيمارستان‌هاي استان بستري شده و ۶۵ نفر نيز پس از بهبودي از بيمارستان ترخيص شده‌اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today