نماد آخرین خبر

دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد

ايرنا/ معاون توسعه مديريت و منابع استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: دورکاري کارکنان دستگاه هاي اجرايي اين استان به منظور جلوگيري از شيوع بيماري کرونا به مدت يک هفته و تا دهم مهر تمديد شده است.

آذر صفايي‌نيا، معاون توسعه مديريت و منابع استاندار کهگيلويه و بويراحمد اظهار داشت: طرح دورکاري براي نخستين بار از ۱۵ تا ۲۰ شهريورماه امسال در دستگاه هاي اجرايي کهگيلويه و بويراحمد اجرا شد. 
وي افزود: دورکاري کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي اين استان به دليل شرايط کرونايي به مدت يک هفته و تا ۱۰ مهر ماه امسال تمديد شد.
معاون توسعه مديريت و منابع استاندار کهگيلويه و بويراحمد تصريح کرد: دورکاري کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي استان به دليل شرايط کرونايي براي سومين هفته متوالي تمديد شده است.
صفايي عنوان کرد: بخشنامه دورکاري از سوي معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري کهگيلويه و بويراحمد براي دستگاه‌هاي اجرايي اين  استان ارسال شده است.
وي تاکيد کرد: هدف از اجراي طرح دورکاري در استان حفظ هر چه بيشتر سلامت کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي و افراد مراجعه کننده به آنها و جلوگيري از گسترش بيماري کروناست.
معاون توسعه مديريت و منابع استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: براساس اين بخشنامه کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي کهگيلويه و بويراحمد از ۵ تا ۱۰ مهرماه سال جاري با دو سوم حضور فيزيکي در محل کار و يک سوم به صورت دورکاري به مراجعه کنندگان خدمات رساني مي کنند.
صفايي ابراز داشت: اين دورکاري به استثناي دستگاه‌هاي خدمات رسان و عملياتي استان است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کهگيلويه و بويراحمد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today