نماد آخرین خبر

فرماندار اندیمشک فرود اضطراری هواپیما در این شهرستان را تکذیب کرد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
فرماندار اندیمشک فرود اضطراری هواپیما در این شهرستان را تکذیب کرد

ايرنا/ فرماندار شهرستان انديمشک فرود اضطراري يک فروند هواپيماي مسافربري در اين شهرستان را تکذيب کرد و گفت: اين خبر منتشر شده در فضاي مجازي صحت ندارد.

پيمان جهانگيري، فرماندار شهرستان انديمشک در اين خصوص اظهار کرد: عکسي که در فضاي مجازي منتشر شده، مربوط به يک فروند هواپيماي معيوب است که با تريلرهاي مخصوص از طريق جاده انديمشک در حال انتقال به تهران است.
او افزود: انتشار تصاوير مرتبط با اين موضوع در فضاي مجازي يک شيطنت است و افرادي به قصد حاشيه سازي اين کار را انجام داده اند.
وي افزود: برخي در فضاي مجازي با انتشار تصاوير مربوط به انتقال يک هواپيماي معيوب، خبر از فرود يک فروند هواپيما در پليس راه انديمشک خرم آباد دادند که عاري از حقيقت است.
جهانگيري از شهروندان خواست اخبار را از منابع موثق پيگيري کنند.
رئيس پليس راه خوزستان هم با تکذيب فرود اضطراري هواپيما در جاده نزديک به پليس راه  انديمشک گفت: اين تصاوير مربوط به هواپيماي معيوب ماهشهر است که در حال انتقال به تهران است.
سرهنگ رضا دولتشاهي گفت: اين هواپيماي معيوب توسط تريلرهاي مخصوص هواپيمابر در حال انتقال به تهران است و هم اکنون در جاده هاي استان خوزستان حمل مي شود.
رئيس فرودگاه دزفول هم گفت: فرودگاه دزفول امروز ۲ پرواز داشته که يکي به مقصد تهران انجام و مسافران پياده شده اند و ديگري نيز بدون هيچ مشکلي در حال انجام است.
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today