نماد آخرین خبر

منصوریان وارد تبریز شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
منصوریان وارد تبریز شد

ايرنا/ عليرضا منصوريان، سرمربي جديد تيم فوتبال تراکتور تبريز بامداد روز شنبه از طريق فرودگاه بين‌المللي تبريز وارد اين شهر شد.

در حاليکه يک هفته از انتخاب منصوريان به عنوان سرمربي جديد تراکتور سپري شده است، اما وي به دليل حضور در بازار نقل و انتقالات و با اجازه مالک باشگاه در تهران حضور داشت؛ منصوريان با پايان مهلت داده شده، به همراه ساير اعضاي کادر فني بامداد امروز وارد تبريز شد.
قرار است معارفه سرمربي جديد تراکتوري ها امروز در اولين جلسه تمريني با حضور اعضا و بازيکنان برگزار و سپس تمرينات رسمي اين تيم براي شروع فصل آينده ليگ برتر آغاز  شود.
مسئولان باشگاه تراکتور تبريز پس از کش و قوس هاي فراوان و از ميان گزينه هاي مختلف همچون علي دايي، علي کريمي، مهدي تارتار، الکساندر نوري و فرهاد مجيدي در نهايت با عليرضا منصوريان ۴۹ ساله براي سرمربيگري اين تيم در فصل جديد ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور به توافق رسيدند.
منصوريان از حدود ۱۲ سال قبل وارد عرصه مربيگري شده است و در تيم هاي پاس همدان، تيم ملي اميد، نفت تهران، استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان سابقه مربيگري دارد. 
هواداران تراکتور که نسبت به تعلل باشگاه در خريد بازيکنان جديد انتقاد دارند، اميدوارند با حضور منصوريان در تبريز، مسئولان باشگاه در اسرع وقت وارد بازار نقل و انتقال بازيکن شده و نقاط ضعف تيم را براي حضور پرقدرت در فصل آينده پوشش دهند.
تيم فوتبال تراکتور تبريز فصل گذشته را با قهرماني در جام حذفي و مقام چهارمي در ليگ برتر باشگاه هاي ايران به پايان برد.

 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان آذربايجان شرقي را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر آذربايجان شرقي در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today