نماد آخرین خبر

اولین باران پاییزی اصفهان در راه است

منبع
ايمنا
بروزرسانی
اولین باران پاییزی اصفهان در راه است

ايمنا/ کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان گفت: گذر امواج ناپايدار از روي استان بيانگر وزش باد شديد همراه با گرد و خاک در نيمه شرقي و بارش هاي خفيف باران و کاهش محسوس دما در بسياري از مناطق به ويژه غرب اصفهان از روز سه شنبه است.

آسيه آقايي، کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان اظهار کرد: امروز وضعيت جوي به نسبت پايدار است و گاهي وزش باد در بسياري از مناطق استان اصفهان پيش‌بيني مي‌شود.
وي افزود: با گذر امواج از روي کشور ناپايداري‌هاي جوي را به صورت افزايش ابر و وزش باد به نسبت شديد در سطح استان از فردا تا آخر هفته شاهد خواهيم بود.
کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان، خاطرنشان کرد: فعاليت اين امواج ناپايدار روز دوشنبه در مناطق شرقي با وزش باد شديد و گرد و خاک محلي همراه است و احتمال بارش خفيف باران در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه در سطح استان به ويژه مناطق غربي دور از انتظار نيست.
آقايي ادامه داد: کاهش محسوس دماي هوا از فردا تا سه‌شنبه در بسياري از مناطق بين هشت تا ۱۰ درجه سانتي گراد پيش بيني مي‌شود.
وي با بيان اينکه دماي هوا در ۲۴ ساعت آينده تغيير محسوسي ندارد، گفت: بيشينه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۳ درجه سانتي گراد بالاي صفر و کمينه دما صبح فردا به ۱۴ درجه سانتي گراد بالاي صفر مي‌رسد.
کارشناس اداره پيش بيني هواشناسي استان اصفهان اضافه کرد: در اين بازه چوپانان با دماي ۳۸ درجه سانتي گراد بالاي صفر و بوئينو مياندشت با دماي ۶ درجه سانتي گراد بالاي صفر به ترتيب گرم‌ترين و خنک‌ترين مناطق استان پيش بيني مي‌شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today