نماد آخرین خبر

مدیرکل جدید بهزیستی کرمانشاه معرفی شد

منبع
فارس
بروزرسانی
مدیرکل جدید بهزیستی کرمانشاه معرفی شد

فارس/ مديرکل بهزيستي استان کرمانشاه، امروز طي مراسمي از طريق ويديو کنفرانس با حضور وحيد قبادي‌دانا، رييس سازمان بهزيستي معرفي شد.

مراسم توديع و معارفه مدير‌کل بهزيستي کرمانشاه امروز با حضور وحيد قبادي‌دانا رئيس سازمان بهزيستي به صورت ويدئو کنفرانس در سرسراي بهزيستي استان برگزار شد.
مديرکل پيشين بهزيستي استان کرمانشاه در اين مراسم به تحويل 2 هزار و ۵۷۷ واحد مسکن زلزله مددجويان بهزيستي اشاره کرد و اظهار داشت: يک‌هزار و ۲۰۰ مورد جهيزيه براي پشت نوبتي‌هاي صف جهيزيه از سال ۸۹ تا ۹۸ با با کمک استانداري و قرارگاه محروميت‌زدايي سپاه به صورت مبلغ ۲ ميليون توماني و ۱۱ ميليون توماني تهيه شد.
فاطمه رضوان‌مدني به احداث ۱۰۰ واحد مسکوني براي خانوارهاي داراي ۲ فرزند معلول اشاره و بيان کرد: ۹ ميليارد تومان براي تامين مسکن اين خانوارها در بحث گلريزان آبان ماه سال گذشته جمع‌آوري شد.
وي اشاره‌اي نيز به تامين اعتبار سهم آورده مددجويان بهزيستي درپروژه مسکن مهر استان، افزود: گلريزاني با همت استانداري در ماه مبارک رمضان سال گذشته برگزار و مشکل اين خانوارها هم مرتفع شد.
وي با اشاره به شيوع ويروس کرونا در استان، تصريح کرد: براي محافظت از مددجويان در راستاي جلوگيري از ابتلا به اين بيماري تلاش‌هاي بسياري کرديم به طوري که تاکنون گزارشي از بيماري در مراکز شبانه‌روزي استان نداشته‌ايم، البته در يکي از مراکز بهزيشتي جند نفري مبتلا شدند که همگي بهبود يافته‌اند.
مديرکل جديد بهزيستي استان کرمانشاه نيز براي خدمات‌رساني به افراد زير پوشش بهزيستي استان همکاري تمام مسئولان استان و کشور و همراهي خيرين و رسانه‌ها را طلب کرد گفت: ما به هر مسئول کرمانشاهي به عنوان خير نگاه مي‌کنيم.
گفتني است، در پايان اين مراسم از خدمات ۵۷۵ روزه فاطمه رضوان‌مدني قدرداني و فرحناز محمدي به عنوان مديرکل جديد بهزيستي استان کرمانشاه معرفي شد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today