نماد آخرین خبر

بوی کرونا در دفاتر بیمه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به مشام می‌رسد!

منبع
فارس
بروزرسانی
بوی کرونا در دفاتر بیمه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به مشام می‌رسد!

فارس/ معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي استان کهگيلويه و بويراحمد نسبت يه رعايت نکردن پروتکل‌ها در دفاتر بيمه‌اي استان اعلام خطر کرد.

محمدمهدي بانشي، معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي استان کهگيلويه و بويراحمد اظهار کرد: هفته بسيار خوبي را بابت همکاري مردم و ادارات و دستگاه‌ها در رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي سپري کرديم.
وي ادامه داد: رعايت پروتکل‌ها در استان به 88 درصد رسيده و بر خلاف کشور که روند کاهشي داشته روند خوبي را سپري کرده‌ايم.
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي استان کهگيلويه و بويراحمد گفت: پليس به اضافه 10 که وضعيت خوب نبود رشد 12 درصدي داشتيم و دفاتر پيشخوان هم به 77.5 درصد رسيده است در اماکن متبرکه 91.2 درصد رعايت مي‌شود و در پايانه‌هاي درون و برون شهري هم هر چند هنوز وضعيت رضايت‌بخش نيست اما افزايش درصدها را داشته‌ايم مراکز اقامتي ما به 91 درصد رسيده و داروخانه‌ها 72.2 درصد و مطب‌ها هم با رشد 15 درصدي به 88.3 درصد رعايت پروتکل‌ها رسيده‌ايم که در کشور جز نقاط ضعف به شمار مي‌روند.
بانشي گفت: در آرامستان‌ها 71.6 و در مراکز بيمه از 80 درصد با افت بسيار زيادي به 59 درصد رسيده‌ام در پاساژها افزايش 11 درصدي رعايت دستورات بهداشتي را داشته‌ايم هر چند هنوز پايين هستيم و از 45 به 54.5 درصد رسيده‌ايم.
وي به بازديد از 671 مدرسه اشاره کرد که ميانگين رعايت 61.4 درصدي را نشان مي‌دهد و در بعضي آيتم‌ها که رعايت نشده حتي به يک ريال هزينه نياز نبوده است.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان کهگيلويه و بويراحمد را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today