نماد آخرین خبر

۲۰۰ کیلوگرم تریاک در قم کشف شد

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
۲۰۰ کیلوگرم تریاک در قم کشف شد

باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي استان قم از کشف ۲۰۰ کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر استان‌هاي قم و شرق تهران خبر داد.

سيد محمود ميرفيضي فرمانده انتظامي استان قم گفت: در پيگيري اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر شرق تهران مشخص شد يک قاچاقچي مواد مخدر قصد دارد با يک دستگاه خودرو سمند، مواد افيوني را از يک استان جنوبي و با عبور از محور مواصلاتي قم به استان تهران منتقل کند که در ادامه با اعلام به پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران اين پليس قرار گرفت.
فرمانده انتظامي استان قم گفت: در ادامه راننده خودرو حامل قاچاق مواد افيون، با بي توجهي به هشدار‌هاي مکرر پليس بر سرعت خودرو سمند افزوده که نهايتاً لاستيک آن با تيراندازي مأموران مورد هدف قرار گرفته و خودرو متوقف شد.
سردارميرفيضي عنوان کرد: سپس طي هماهنگي قضائي، مأموران در عملياتي مشترک به محل مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودرو‌هاي عبوري خودرو سمند را شناسايي کردند.
سردار ميرفيضي بيان کرد: سرانجام با توقيف خودرو مذکور، ۲۰۰ کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک کشف شد.
فرمانده انتظامي استان قم از هموطنان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت سوداگران مرگ موضوع را از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ اعلام تا در اسرع وقت اقدامات مناسب صورت بگيرد.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان قم را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg

آخرين خبر قم در اينستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday