نماد آخرین خبر

172 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته جان باختند

منبع
رکنا
بروزرسانی
172 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته جان باختند

رکنا/ سخنگوي وزارت بهداشت آخرين وضعيت مبتلايان به کروناويروس در ايران را تا امروز 5 مهرماه اعلام کرد.

دکتر سيماسادات لاري سخنگوي وزارت بهداشت با بيان اينکه از ديروز تا امروز ۵ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معيارهاي قطعي تشخيصي، سه هزار و ۲۰۴ بيمار جديد مبتلا به کوويد۱۹ در کشور شناسايي شد که يک هزار و ۲۷۴ نفر از آنها بستري شدند گفت: مجموع بيماران کوويد۱۹ در کشور به ۴۴۳ هزار و ۸۶ نفر رسيد.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ بيمار کوويد۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان اين بيماري به ۲۵ هزار و ۳۹۴ نفر رسيد.
سخنگوي وزارت بهداشت با اعلام اين خبر که خوشبختانه تا کنون ۳۷۲ هزار و ۵۱ نفر از بيماران، بهبود يافته و يا از بيمارستانها ترخيص شده اند افزود: ۴۰۴۱ نفر از بيماران مبتلا به کوويد۱۹ در وضعيت شديد اين بيماري تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون سه ميليون و ۹۰۵ هزار و ۳۵۲ آزمايش تشخيص کوويد۱۹ در کشور انجام شده است.
دکتر لاري تاکيد داشت: استانهاي تهران، اصفهان، قم، آذربايجان شرقي، خراسان جنوبي، سمنان، قزوين، لرستان، اردبيل، خوزستان، کرمانشاه، گيلان، بوشهر، زنجان، ايلام، خراسان رضوي، مازندران، البرز، آذربايجان غربي، مرکزي، کرمان، خراسان شمالي، همدان و يزد در وضعيت قرمز قرار دارند.استانهاي کهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال و بختياري، هرمزگان، فارس و گلستان نيز در وضعيت هشدار قرار دارند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان تهران را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran