نماد آخرین خبر

شناسایی ۱۳۳ مورد بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
شناسایی ۱۳۳ مورد بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان گفت: درشبانه روز گذشته تعداد ۱۳۳ مورد بيمار جديد مبتلا به کرونا ويروس در بيمارستان‌هاي استان اصفهان بستري شدند.

آرش نجيمي، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان با اشاره به آمار بيماران جديد مبتلا به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: تعداد ۱۳۳ مورد بيمار جديد از افراد مشکوک به کرونا ويروس با علائم باليني در بيمارستان‌ها بستري شدند.
وي اضافه کرد: در همين زمان تعداد ۶۸ نفر از بيماران مبتلا به کرونا که در ۲۲ مرکز درماني و بيمارستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل تحت مراقبت بودند با بهتر شدن وضعيت عمومي‌شان ترخيص شدند و لازم است که در قرنطينه دوره نقاهت بيماري را بگذرانند.
سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي اصفهان که آمار مبتلايان به کرونا را در روز گذشته ۲۱۶ نفر اعلام کرده بود، تصريح کرد: اکنون تعداد کل بيماراني که در شهرستان‌هاي استان به جز کاشان و آران و بيدگل با تشخيص کرونا بستري هستند، يک هزار و ۴۱۳ نفر است که از اين تعداد ۲۲۹ نفر وضعيت وخيم‌تري دارند و در بخش مراقبت‌هاي ويژه و آي سي يو‌هاي مراکز درماني در حال دريافت خدمات درماني هستند.
نجيمي در خصوص اينکه در حال حاضر، بيمارستان‌هاي الزهرا، خورشيد و عيسي بن مريم مرجع بستري بيماران کرونا است، خاطرنشان کرد: طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ نفر بيمار فوتي مشکوک به کرونا ويروس و ۱۳ نفر فوتي مثبت قطعي به بيماري کوويد ۱۹ در بيمارستان‌ها و مراکز درماني استان بستري شده‌اند.


همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today