نماد آخرین خبر

ناکامی قاچاقچیان در انتقال 600 کیلو مواد افیونی

منبع
بروزرسانی
ناکامی قاچاقچیان در انتقال 600 کیلو مواد افیونی

پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف 605 کيلو مواد مخدر و دستگيري 12 قاچاقچي و سوداگر مرگ در استان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفري، فرمانده انتظامي استان هرمزگان گفت: ماموران انتظامي پليس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در راستاي مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، طرح ضربتي مبارزه با قاچاق مواد را به مدت 24 ساعت در استان اجرا کردند.
وي افزود: ماموران در اجراي اين طرح ضربتي با اقدامات اطلاعاتي و اشرافيت کامل بر محورهاي مواصلاتي استان موفق شدند، 4 دستگاه خودرو حامل موادمخدر را شناسايي و در عمليات هاي جداگانه متوقف ودر بازرسي دقيق از خودروها جمعا 605 کيلو و 80 گرم ترياک که به طرز ماهرانه اي در خودروها جاسازي شده بود کشف و ضبط کنند.
فرمانده انتظامي استان هرمزگان با بيان اينکه در اين طرح 12 قاچاقچي مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگير و 84 معتاد متجاهر و بلامکان جمع‌آوري و متهمان با تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شدند، خطاب به افراد فرصت‌طلب و قانون‌گريز گفت: با توجه به حضور و اشرافيت پليس در جاي جاي نقاط استان و افزايش تجارب پليس در شناسايي و کشف جرايم، مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با قاطعيت تمام با آنان برخورد مي شود.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرين خبر هرمزگان در اينستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today