نماد آخرین خبر

نماینده اهواز: مدیران خطاکار را به مردم معرفی می‌کنم

منبع
ايرنا
بروزرسانی
نماینده اهواز: مدیران خطاکار را به مردم معرفی می‌کنم

ايرنا/ يکي از نمايندگان مردم اهواز، باوي، کارون و حميديه در مجلس گفت: اخطار مي‌کنم مديران خطاکار درخوزستان را به صورت علني به مردم معرفي خواهم کرد.

مجتبي يوسفي، نماينده مردم اهواز، باوي، کارون و حميديه در مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: متاسفانه مديراني در خوزستان هستند که خطا مي‌کنند و به درستي به وظيفه خود عمل نمي کنند؛ به اين افراد اخطار مي‌دهم در صورتي که روند کاري خود را درست نکنند به مردم معرفي خواهند شد.
وي ادامه داد: اجازه نمي‌دهيم اعتباري که براي مردم خوزستان گرفته مي‌شود به هدر برود و براي آباداني اين استان استفاده نشود.
نماينده مردم اهواز، باوي، کارون و حميديه ادامه داد: متاسفانه شرايط امينت در خوزستان و به ويژه اهواز مناسب نيست و باعث نگراني مردم شده است.
يوسفي افزود: با بدتر شدن شرايط اقتصادي، ميزان سرقت بيشتر شده و بايد براي کنترل اين وضعيت هر چه سريعتر تصميمگيري شود.
اختصاص پنج هزار ميليارد ريال اعتبار براي قطار شهري اهواز
وي افزود: با تلاش صورت گرفت ابتداي امسال مبلغ پنج هزار ميليارد ريال اعتبار به صورت اوراق بهادار براي ادامه روند ساخت قطار شهري اهواز اختصاص يافته است.
يوسفي گفت: شهرداري اهواز بايد اطلاع رساني کند که چه موقع کارگاه اين پروژه آغاز به کار خواهد کرد تا اين اعتبار برگشت داده نشده است.
وي در ادامه با اشاره به تامين اعتبار براي بخش آب و فاضلاب خوزستان افزود: ۵۰ ميليون يورو نيز براي بخش آب و فاضلاب خوزستان و بهبود و توسعه اين بخش تامين اعتبار شده است و شرکت آب و فاضلاب بايد مناقصه را شفاف انجام دهد تا مردم از برنده مناقصه مطلع شوند.
يوسفي همچنين گفت: به تازگي با رييس سازمان مستضعفان ديداري داشتم و مقرر شد که اين سازمان در ايجاد اشتغال به خوزستان کمک کند؛ به عنوان مثال شرکت زمزم در اهواز متعلق به اين سازمان است که سال‌ها است تعطيل شده و مي‌توان در اين مکان شرايط را براي اشتغال جوانان فراهم کرد.
وي يادآور شد: از ديگر مواردي که با اين سازمان به توافق رسيديم بحث اشتغال بانوان بود که وام‌هايي براي اشتغالزايي بانوان سرپرست خانوار در نظر گرفته شود و تا کنون به ۱۰ هزار زن سرپرست خانوار وام اشتغالزايي اختصاص يافته است.


  
  

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today