نماد آخرین خبر

چرا هزینه تعویض پلاک خودرو در هندیجان زیاد است؟

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
چرا هزینه تعویض پلاک خودرو در هندیجان زیاد است؟

باشگاه خبرنگاران/ برخي از شهروندان نسبت به هزينه زياد تعويض پلاک خودرو در شهرستان هنديجان معترض شدند، آيا مبلغ دريافتي بيش از قيمت مصوب است؟

اخيرا انتقاداتي نسبت به هزينه تعويض پلاک خودرو در شهرستان هنديجان استان خوزستان از سوي برخي شهروندان مطرح شده بود.بعضي از مردم نسبت به هزينه ورق‌هاي پلاک خودرو و همچنين برگه مشخصات پلاک معترض هستند و معتقدند، مبالغ زياد است و آنها قادر به تامين اين مبلغ نيستند.
به همين منظور به سراغ پليس راهور رفتيم تا به ما بگويند که چرا هزينه تعويض پلاک خودرو در هنديجان به گفته برخي از شهروندان زياد است.
سرهنگ منصور جمشيدي، رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان خوزستان در اين خصوص گفت: با پيگيري‌هاي انجام گرفته مشخص شد که قيمت‌هاي مربوط به خدمات دفاتر راهگشا در شهرستان هنديجان مصوب کشوري هستند و حتي «يک ريال» اضافه بر مبالغ مصوب شده دريافت نمي‌گردد.
او با بيان اينکه قيمت‌ها پارسال ارزان‌تر بود و امسال افزايش داشته است، افزود: تعيين هزينه دريافتي از متقاضياني که به منظور ارائه خدمات به دفاتر راهگشا مراجعه مي‌نمايند، بر عهده پليس راهور نيست و بهاي ساخت و جنس پلاک در قيمت گذاري آن موثر است.
سرهنگ جمشيدي بيان کرد: ساخت پلاک بر عهده بخش خصوصي است و نيروي انتظامي کارخانه توليد پلاک ندارد، بنابراين پليس راهور بر اساس مبلغ تعيين شده از سوي شرکت ها، هزينه‌ها را مشخص مي‌کند.

 
 

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today